F16 yazılımları ile ilgilenen 3 ASELSAN mühendisi şüpheli şekilde ölmüştü.Yani intihar süsü verilerek öldürüldü bana göre hepimiz bu durumun farkındayız ama elden bir şey gelmiyor.
F16’lar ABD ve İsrail’in elinden geçtiği için bir savaş esnasında NATO üye ülkeleri ve İsrail’e bizim F16’lar müdahale’de bulunamıyorlardı. Fakat Türk mühendisler bu yazılımın daha kapsamlısını yapıp Türkiye’nin kimi vurup kimi vurmayacağını belirleme gücüne sahip oldu.
Bu konuda önemli olan olay şu Düşünün ki siz ASELSAN’da mühendissiniz sizden önce bu proje ile ilgilenen 3 mühendis öldürüldü. Bu projeyi aldığınızda hiçbir yerde adınız geçmeyecek belki de yıllarca öldürülme korkusu yaşayacaksınız bu proje ile uğraşır mısınız? Bana göre en büyük vatanseverler bu projeyi hayata geçirenlerdir.

http://yarinneolacak.net/wp-content/uploads/2011/09/Bayrak.jpghttp://yarinneolacak.net/wp-content/uploads/2011/09/Bayrak-150x150.jpgS Barış YazıcıKendine RetorikF16 İsrail
F16 yazılımları ile ilgilenen 3 ASELSAN mühendisi şüpheli şekilde ölmüştü.Yani intihar süsü verilerek öldürüldü bana göre hepimiz bu durumun farkındayız ama elden bir şey gelmiyor. F16’lar ABD ve İsrail’in elinden geçtiği için bir savaş esnasında NATO üye ülkeleri ve İsrail’e bizim F16’lar müdahale’de bulunamıyorlardı. Fakat Türk mühendisler bu...