Nasa’nın gizli blue beam projesi deşifre edildi haberinden yola çıkarak.İnternette araştırma yaptım bu konu hakkında o kadar çok teori var ki bazıları gerçekten filmlere konu olacak cinsten.Blue beam projesi basit anlatımla uzayda uydular sayesinde oluşturulacak 3 boyutlu görüntülerin yeryüzüne yansıtılması olarak tanımlanabilir.
3 boyutlu görüntülerin uzaydan yansıtılması bence çok zor birşey değil.Hatta artık hayalet gördük,melek kabe’ye indi gibi olayların açıklaması olarak bu proje aklınıza gelebilir.Bu proje gerçekten çok amaçlı kullanılabilecek bir proje yakında reklamları gökyüzünden izleyebiliriz,tüm ülkeyi hipnoz edip zombilere dönüştürebilirler,savaşta düşman orduya 24 saat porno film izletebilirler…Benim aklıma gelen bunlar.

S Barış YazıcıKendine Retorikblue beam
Nasa'nın gizli blue beam projesi deşifre edildi haberinden yola çıkarak.İnternette araştırma yaptım bu konu hakkında o kadar çok teori var ki bazıları gerçekten filmlere konu olacak cinsten.Blue beam projesi basit anlatımla uzayda uydular sayesinde oluşturulacak 3 boyutlu görüntülerin yeryüzüne yansıtılması olarak tanımlanabilir. 3 boyutlu görüntülerin uzaydan yansıtılması bence...